Výroční valná hromada mladých hasičů 2019

Každá hasičská sezóna s příchodem zimy končí. Tu letošní slavnostně ukončili naši mladí hasiči v sobotu 23. 11. 2019 na své výroční valné hromadě.

Členové všech hasičských družstev mladších žáků, starších žáků i dorostu během této slavnostní akce shrnuli celoroční výsledky na soutěžích i všechny ostatní aktivity, kterým se během roku věnovali. Z rukou náměstkyně starosty OSH ČMS, paní Marie Kolářové a starosty našeho sboru Jiřího Červáka, následně všichni převzali jako ocenění celoroční práce medaile a hasičská trička. Kromě dětí byli oceněni i vedoucí všech hasičských družstev a náš osobní dopravce na soutěže pan Petr Hencze, který se po celý rok staral o naše bezpečné cestování po celém okrese. Velký potlesk následoval hlavně po poděkování a předání ocenění naší oblíbené rozhodčí, paní Marii Kolářové, které převzala z rukou starosty sboru.

Valná hromada ovšem nebyla jen o bilancování uplynulého roku. Družstva mladších žáků si připravila skvělé představení z běžného zásahu hasičů u požáru. Ukázkové ohlášení požáru, záchrana osob, poskytnutí první pomoci včetně oživování a likvidace požáru. To vše děti předvedli přítomným hostům i rodičům a sklidili za výkon zasloužený potlesk. Dalším vystoupením byla taneční světelná show družstev starších žáků v rytmu Macareny, která také sklidila náležitý ohlas.

Rádi bychom poděkovali nejen všem mladým hasičům za skvělé výkony a tréninkové nasazení v letošním roce, ale také jejich rodičům za pomoc při přípravě našich dětských akcí, které skvěle zásobují občerstvením. Poděkování patří i obci Homole, která aktivity našich dětí po celý rok podporuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *