Soutěž v Chrášťanech

Poslední soutěž tohoto víkendu proběhla v Chrášťanech. V kategorii mladších žáků se zúčastnilo 11 družstev. Družstvo Nové Homole I. se v konečném součtu PÚ a „braňáku“ umístilo na 5. místě a družstvo Nové Homole II. na 7. místě. V kategorii starších žáků se sešlo 14 soutěžních družstev. Naše družstvo se v konečném hodnocení umístilo na 9. místě.

-Foto: P. Jakešová, J. Koblic, J Lejsek

[BMo_scrollLightboxGallery id=55 slG_vertical=0 duration=slow gallery_width=1041 gallery_height=600 thumbs_width=100 thumbs_height=100 slG_caption=1 slG_loopThumbs=1 slG_opacity=40 slG_area=200 slG_scrollSpeed=2 slG_autoScroll=0 slG_aS_stopOnOver=1 slG_responsive=1 slG_relType=’lightbox|_{id}_|‘ slG_useLightbox=1 slG_lightbox_text=’image {current} of {total}‘ slG_lightbox_opacity=85 slG_lightbox_slideshow=1 slG_lightbox_speed=2500 ]