Rozsvícení Vánočního stromu Homole 2023

Homole – Jako jedna z úplně posledních aktivit našich mladých hasičů v roce 2023 bylo zpívání Vánočních koled a písní u rozsvícení Vánočního stromu v Homolích. To se konalo v neděli 3.12. na návsi u rybníku, den po zpívání koled v Nových Homolích. Účast našich dětí byla hojná, stejně jako zájem přihlížejících diváků. Vánoční koledy už měli malí hasiči řádně natrénované, takže jim  šlo zpívání moc hezky a sklidili zasloužený potlesk.. Na závěr vystoupení nám Ondra Vrtal zahrál na trumpetu ještě dvě koledy a díky bohaté sněhové nadílce byla u krásně nasvíceného stromečku příjemná vánoční nálada. Děkujeme hasičům SDH Homole, kteří pro všechny přítomné zajistili zdarma občerstvení, pro dospělé diváky vánoční punč a  pro děti horký čaj. Také se postarali o přípravu prostranství u stromečku a zajistili i ozvučení. A samozřejmě patří poděkování i našim mladým hasičům, kteří nám koledami navodili tu správnou vánoční atmosféru. Děkujeme.

Za tým vedoucích Josef Koblic