Soutěžní víkend – Ledenice, Ločenice

Tento víkend byl pro naše děti sportovně náročný. V sobotu 11. 5. 2019 je čekal Českobudějovický dvojboj v Ledenicích.

Ten se skládá z útoku a štafety.  Z našich dětí jsme složili tři družstva mladších žáků a jedno družstvo starších žáků. I když počasí trochu zlobilo, myslíme, že dětem se jejich sportovní výkony povedly. Družstvo mladších žáků I. v konečném součtu obsadilo 11. místo, družstvo mladších žáků II. se umístilo na krásném 9. místě, družstvo mladších žáků III. obsadilo 16. místo a družstvo starších žáků 11. místo.

V neděli 12. 5. 2019 jsme vyrazili se třemi družstvy na Jarní obvodové kolo hry Plamen do Ločenic. Je to druhá nejdůležitější soutěž sezóny. Počasí nám moc nepřálo, déšť a zima nás provázely celý den. I přes nepřízeň počasí však děti neztrácely soutěžní náladu. Starším žákům soutěž nevyšla tak, jak si představovali, ale nakonec obsadili 4. místo a postoupili na okres. Mladší žáci II. obsadili 2. místo a také postoupili do okresního kola. Mladší žáci I. bohužel neměli štěstí. Ačkoliv se umístili na krásném 5. místě, na postup do okresního kola to nestačilo.

Pořadatelsky to byla velmi pěkně připravená soutěž. Vzhledem k nepříznivému chladnému počasí bylo pro děti i rozhodčí zajištěno teplé občerstvení, což jistě všichni ocenili.

Děkujeme naší mládeži za jejich výkony, dobrou reprezentaci našeho sboru a postupujícím do okresního kola hry Plamen, které se koná 1. 6. 2019 ve Zlivi, přejeme „hodně štěstí“.

-text: Milan Fessl;foto: Petra Jakešová

Obvodová soutěž Ločenice

Související obrázky: