Mladí hasiči na okresním kole hry Plamen ve Zlivi

1.6. 2019 na mnoha místech děti slavily svůj svátek. Naši hasičskou mládež však čekal den „D“, na který se tak intenzivně připravovala.

V sobotu ráno děti vyrazily plni očekávání směr Zliv na okresní kolo hry Plamen. Sluníčko pálilo již od rána a konkurence byla veliká. V kategorii starších žáků se soutěže účastnilo 14 družstev. Soutěžilo se v pěti disciplínách a to v požárním útoku, štafetě 4 x 60m, štafetě dvojic, 400m štafetě CTIF a požárním útoku CTIF. Našim starším žákům se příliš nedařilo a v konečném hodnocení skončili na 14. místě.

V kategorii mladších žáků se také soutěže účastnilo 14 družstev. Soutěžilo se v požárním útoku, štafetě dvojic, 400m štafetě CTIF a štafetě 4 x 60m. Naši mladší žáci podali opravdu skvělé výkony. Na medaili to sice nestačilo, ale v konečném hodnocení obsadili krásné 6. místo. Musíme přiznat, že v tak obrovské konkurenci to je naprosto skvělý výsledek, ze kterého měli radost nejen děti, ale i jejich vedoucí.

Tímto dětem gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci našeho sboru, jejich vedoucím děkujeme za perfektní tréninkovou přípravu a rodičům za jejich trpělivost.  

 

 

-foto: L. Rynešová, Josef Lejsek