ČBDBOJ Dolní Bukovsko

Dolní Bukovsko – V pátek se děti rozloučily s létem a v sobotu už zase pro ně nastaly soutěžní povinnosti. Tři naše družstva vyrazila ráno na soutěž do Dolního Bukovska, kde se soutěžilo v požárním útoku a štafetě 4×60.

V kategorii mladších žáků se na startu sešlo 15 družstev. Družstvo Nové Homole I. zaběhlo útok v čase 21,11 a štafetu za 73,86. V konečném hodnocení to tak znamenalo 11. místo.  A těsně za nimi, tedy na 12. místě, se umístilo družstvo Nové Homole II., s časy na PÚ 21,43 a na štafetě 72,16.

V kategorii starších žáků se na startu sešlo 18 soutěžních družstev.  Našemu družstvu starších se při požárním útoku opravdu zadařilo a v této disciplíně se umístili s časem 17,88 na 3. místě. Poté následovala štafeta, kterou zvládli v čase 56,70. V konečném součtu obou disciplín tak skončili na pěkném 8. místě.

foto: J. Lejsek

Související obrázky: