Podzimní kolo hry Plamen 2019/20

Dětské kolektivy započaly novou soutěžní sezónu Celostátní hry Plamen2019/20  a to podzimním kolem v sobotu 12. 10. 2019 v Nové Vsi.

Soutěžilo se ve štafetě 4x60m, štafetě dvojic a 400m štafetě CTIF. V kategorii mladších i starších žáků soutěžilo za náš sbor po dvou soutěžních družstvech. Všem čtyřem družstvům se povedly skvělé výkony. Jedno družstvo mladších žáků obsadilo 1.místo a druhé družstvo bylo 5. U starších žáků bylo jedno družstvo na 2. místě a druhé družstvo bylo rovněž 5.  Ještě nás čeká jarní kolo hra Plamen a i na to se určitě dobře připravíme.

Na těchto dobrých výsledcích se projevila enormní snaha při jednotlivých cvičeních. Děti nacvičovaly i 3× týdně po dobu jednoho měsíce a výsledek se dostavil. Dětem i vedoucím patří veliké poděkování.

Skvělé výsledky pak řádně oslavili na pondělním tréninku.

-text: J. Červák; foto: J. Lejsek, P. Jakešová-

Související obrázky: