Velikonoční zdobení návsi

Nové Homole-Stejně jako v loňském roce, tak i letos jsme se rozhodli rozveselit a velikonočně naladit všechny části naší obce. Řezalo se, montovalo, a když se sejde dost šikovných rukou, výsledkem je 61 ks krásných velikonočních zajíčků. V sobotu 10. 4. 2022 se pak s připravenými barvami ve všech částích obce čekalo na malé výtvarníky. Děti se s vervou chopily štětců a každý si namaloval toho svého velikonočního zajíčka. Samozřejmě nesměla chybět ani břízka, na kterou mohly děti zavěsit svoje kraslice. Výsledek velikonoční výzdoby můžete posoudit sami. 😊

Velké poděkování patřím všem, kteří se na akci podíleli, dospělým, dětem, vedoucím mladých hasičů, kutilům, a především obecnímu úřadu, který celou akci materiálně zaštítil.

Přejeme všem Veselé Velikonoce, plné pohody a jarního sluníčka.

Související obrázky: