Běh kolem Baby

Nové Homole – v neděli 26.11. 2023 se uskutečnil další ročník závodu v běhu kolem Baby. Na tomto běhu se účastní všichni běžci z různých okresů a z různých sportovních spolků a také naše hasičské děti.

V závodu jako první začínaly ml. žákyně na 500m. Za SDH Nové Homole jako jediná z její kategorie běžela Laura Velková a Laurinka skončila na krásném 2.místě.Gratulujeme.

Dále pokračoval běh ml. a st. dorostenců a dorostenek a tam jsme měli zastoupení velké

Reprezentoval náš sbor: Velek Martin 3.místo

Guňka Jakub 3.místo

Pražák Štěpán 5.místo

Jansová Klára 2.místo

Velková Lucie 4.místo

Všem závodníkům moc děkujeme za reprezentaci našeho sboru a gratulujeme za super výkony.

Jako každý rok SDH Nové Homole pomáhal organizátorům řídit dopravu a řídit běžce, aby nezabloudili, dbát na jejich bezpečnost a aby běžci doběhli v pořádku do cíle.

Děkujeme našim hasičům za výborné organizační zabezpečení celého závodu.

Děkujeme pořadatelům za finanční odměnu.

text: Petra Jakešová

foto: Alena Lieblová