Rozsvícení vánočního stromku 2018

Nové Homole – Tak jako každý rok i v roce 2018 byl první adventní víkend v Nových Homolích ve znamení vánoc. V sobotu 1. 12. 2018 uspořádal hasičský sbor rozsvícení vánočního stromku. Počasí nám přálo a kromě vánočního punče, jste si mohli dopřát i něco sladkého k zakousnutí.

Za Obecní úřad vystoupil starosta obce pan Ing. Loukotka, který občanům obce popřál do nového roku a společně se starostou hasičů panem Červákem st. rozsvítili vánoční strom.

Samozřejmě nechybělo ani kulturní vystoupení naší mládeže, které si připravilo program pod taktovkou svých vedoucích. S dětmi jste si mohli zazpívat vánoční koledy, nebo si jen poslechnout sólová vystoupení na housle a flétny.

Věříme, že se vám program líbil, a že se nám podařilo navodit vánoční náladu.

Děkujeme za hojnou účast.

Související obrázky: