Soutěžní rok 2018

I letošní soutěžní rok 2018 pro naši mládež začal jarním kolem hry Plamen, které se konalo 5. 5. 2018 ve Strážkovicích, zde obsadili starší žáci 6. místo, mladší žáci I. – 5. místo, mladší žáci II. – 7. místo, mladší žáci III. – 12. místo.

Zaměřili jsme se na soutěže Českobudějovického dvojboje, který se vždy skládá z jedné disciplíny hry Plamen a požárního útoku nežli pouze na samotné požární útoky. A zúčastnili se i několik pouťových soutěží, kde jsme předvedli požární útok. Celkově se zúčastnili 18 soutěží.  V celém seriálu Českobudějovického dvojboje se umístili starší na 17. místě, mladší I. na 17. místě a mladší II. na 12. místě. Družstvo mladších žáků III. nebylo počítáno, protože nesplnilo minimálně 6 soutěží z jedenácti vypsaných. Seznam absolvovaných soutěží viz obrázek níže. 20. října jsme zahájili nový ročník hry Plamen a to Podzimním obvodovým kolem hry Plamen – Ločenice, kde se starší žáci umístili na 6. místě, mladší žáci I. také na 6. místě a mladší žáci II. na 4. místě.

I tento rok jsme měli doplňující akce, které se započítávají do hry Plamen a to:

9. březnaprvní trénink po zimě
20. dubna plnění odznaků odbornosti
28. července – 4. srpna týdenní soustředění Růžená
9. záříhravě a bezpečně s Globusem
6. října výlet do ZOO Hrádeček
27. října slavnostní průvod oslav 100. výročí vzniku Československého státu
3. listopadu dětská dohasná v sále hospodě Na kopečku v Černém Dubu (diskotéka a hry)
4. listopadu návštěva fotbalového utkání SK Dynamo – Jihlava
10. listopadu výroční valná hromada – děti v sále Černém Dubu
24. listopadu výroční valná hromada – dospělí (některé děti předváděly vystoupení)
25. listopadu běh kolem Baby
1. prosince rozsvícení Vánočního stromu, kde děti zpívaly koledy
2. prosince pozvání na loutkové divadlo ŽAS (Kozí pohádka s Mikulášskou nadílkou)

Díky příspěvku Obecního úřadu ve výši 41.017 Kč, mohly i letos děti jezdit na soutěže objednaným autobusem. Tímto Obecnímu Úřadu za tuto pomoc děkujeme

[BMo_scrollLightboxGallery id=29 slG_vertical=0 duration=slow gallery_width=1041 gallery_height=600 thumbs_width=100 thumbs_height=100 slG_caption=1 slG_loopThumbs=1 slG_opacity=40 slG_area=200 slG_scrollSpeed=2 slG_autoScroll=0 slG_aS_stopOnOver=1 slG_responsive=1 slG_relType=’lightbox|_{id}_|‘ slG_useLightbox=1 slG_lightbox_text=’image {current} of {total}‘ slG_lightbox_opacity=85 slG_lightbox_slideshow=1 slG_lightbox_speed=2500 ]