Muži bojovali na domácí soutěži

Nové Homole – V sobotu 29. 6. 2019 odstartovalo na fotbalovém hřišti v Nových Homolích další kolo soutěže v rámci série VC okresu České Budějovice.

Na zahajovacím nástupu se sešlo v kategorii mužů 16 soutěžních družstev, včetně našich dvou týmů, na kterých bylo vidět, že se chtějí poprat o cenné body  do celkového pořadí.

Bohužel jim tentokrát chybělo proslulé „štěstíčko“. Družstvo Nové Homole A zaběhlo PÚ v čase 47,24 a umístilo se na 15. místě. Ani družstvu Nové Homole B se nedařilo a po problémech na levém proudu bylo jasné, že na prvenství to letos stačit nebude. NP je tak zařadil až na 16. místo. Družstvo Nové Homole B to však vzalo s humorem a vysloužilo si cenu útěchy v podobě sladkého koláče.

                                                                                       Text, foto: L.Rynešová

 

Související obrázky: