Zdobení vánočního stromečku pro zvířátka

Nové Homole – Minulý rok jsme zkoušeli stromek zdobit poprvé a akce se povedla. A když se něco povede, je třeba to opakovat. Letos jsme se tedy na zdobení vydali v kompletní sestavě družstev starších i mladších.

Děcka si vzorně připravila spousty dobrot, které jsme pak společně navěsili na několik krásných boroviček nedaleko vesnice. Po zdobení přišel čas na ohřátí u ohně a hlavně na tradiční adventní pečené špekáčky a horký čaj. 🙂 Muzika, oheň, dobrá parta, prostě správná předvánoční akce.

Tím jsme pro letošní rok vyčerpali veškerou tréninkovou náplň a zahajujeme zaslouženou vánoční regenerační přestávku. Takže si všichni užijte advent i svátky a odpočívejte, protože síly budou do nové sezóny potřeba. 🙂

Za celý tým vedoucích bych chtěl poděkovat všem dětem i rodičům za skvělý hasičský rok. A to nejen ten soutěžní, protože závody jsou jen malá část toho, co dělá tuhle hasičskou partu tím co je. Díky všem. 🙂

Text: J. Lejsek, foto: J. Lejsek, P.Jakešová

Související obrázky: