Velikonoční výšlap na Kluk

Nové Homole –   Velikonoční svátky každoročně zakončujeme tradičním výšlapem na Kluk. Ani letos tomu na Velikonoční pondělí nebylo jinak. Sraz byl v 10h na zastávce v Nových Homolích. Početnější skupina se přesunula na vlakovou zastávku do Černého Dubu a pokračovala vlakem do zastávky Mříč, odkud už se pokračovalo pěšky k vrcholu. Menší skupina vyrazila ze Slavče a další skupina vyrazila z Mřičského vršku. Samostatnou cestu volil p. Jodl, který šel z Habří. Cíl byl jasný – zdolat vrchol Kluk.  Všichni jsme výstup zvládli a to bylo nutné zdokumentovat. Udělali jsme tradiční foto a celá skupina pak společně pokračovala do Slavče k Béďovi Procházků a Míše Borovské, u nichž jsme si mohli opéct buřty a občerstvit se. Za což jim moc děkujeme. Pak už nás čekala jen cesta domů a odpočinek po namáhavém dnu:-). Počasí nám přálo a naše děti i čtyřnozí kamarádi si celý den užili. Výstupu se letos zúčastnilo celkem 30 dospělých a dětí.

Související obrázky: