Dvojboj Olešník

Olešník-V sobotu 9. 9. jsme vyrazili do Olešníku na „ Zmrzlinový dvojboj“. Opravdu velmi teplé počasí bavilo hlavně děti, protože dostávaly zdarma zmrzlinu a mohly se cachtat ve vodě. Celkem se na soutěži utkalo 21 týmů starších, 20 týmů mladších a 5 týmů přípravky. Závodilo se jako vždy ve dvou disciplínách, ve štafetě a v požárním útoku. Vše zahájila naše přípravka na štafetě dvojic. Děti byly jako vždy úžasné. Je to pokaždé největší atrakce, když běží pětileté děti. Všichni jim fandí, aby zdárně dokončily svůj pokus. Poté následovaly pokusy mladších dětí. Nové Homole II obsadily na štafetě 3. místo a Nové Homole III 13. místo. Starší zatím zahájili požární útoky, ve kterých Nové Homole I obsadily 7. místo a Nové Homole II obsadily krásné 1. místo. Po odběhnutí těchto disciplín se mladší a starší vyměnili a mladší začali bojovat s požárními útoky. Ani jednomu týmu mladších se útok úplně nepovedl. Jednomu týmu uteklo béčko na rozdělovači a druhému zase céčko, ale i přesto oba týmy útok dokončily. Nové Homole II se umístily na 18. místě a Nové Homole III na 15. místě. Starší mezitím rozběhli štafety dvojic, ve kterých se Nové Homole I umístily na 18. místě a Nové Homole II získaly 3. místo. Přípravka běžela požární útok jako poslední a i přes velkou únavu po celém horkém dni se dokázala vybičovat a krásně doběhnout svůj pokus. Na nástupu jsme si vyslechli výsledné umístění všech družstev. Po konečném součtu obsadily Nové Homole I 11. místo, Nové Homole II krásné 2. místo, mladší II 11. místo a mladší III 13. místo. Všechny přípravky získaly 1. místo, krásné ceny a samozřejmě medaile, které jsou pro ně nejvíc.

 

Text: Renata Weberová

Foto: Tým vedoucích

Související obrázky: