Ples SDH Homole 2019

Homole – I když náš ples je již za námi, my stále plesáme. Oplatili jsme účast členů SDH Homole na našem plese a přišli jsme se pobavit na ten jejich, který se konal  9.2.2019.

Celý večer panovala dobrá nálada. Ve chvíli, kdy i velitel sboru SDH Nové Homole se rozhodl vkročit na taneční parket, přišla zpráva o výjezdu. A tak členové zásahové jednotky  SDH Nové Homole museli přerušit zábavu a vyrazit k nahlášenému požáru. Naštěstí se jednalo pouze o hořící kontejnery na papír a nikomu se nic nestalo. Celý zásah proběhl bez problémů a trval cca 1 hodinu. Po dobu nepřítomnosti zasahujících hasičů tak největší břímě na svých bedrech nesl pan Neubauer, který musel zabavit ženské členky SDH Nové Homole. Úkol to byl nelehký, ale zhostil se ho bravurně a za to mu patří velké poděkování. Zbytek večera se nesl již jen v duchu zábavy až do brzkých ranních hodin.

Tímto děkujeme SDH Homole za jejich pozvání, skvělou tombolu a příjemnou zábavu, kterou jsme si moc užili.

 

Související obrázky: