Další kolo úprav prostoru základny

Trénovat sice nemůžeme, ale něco se dít musí. A protože se v letošním roce snažíme o vytvoření co nejlepších podmínek pro trénování útoků, tak jsme se pustili do další úpravy plochy kolem základny. V létě jsme připravili plochu kolem kádě, ale pořád jsme zápasili s rozmočeným povrchem kolem základny. Využili jsme nabídky fotbalistů, kteří nám nabídli přebytek umělého protiskluzového trávníku odloženého vedle hřiště a pustili se do dalších úprav.

Práce to nebyla jednoduchá, ale dílo se podařilo a na jaře už budeme běhat v podmínkách téměř olympijských. 🙂

Rád bych poděkoval všem, kteří pomohli s přesunem těžkého koberce, jeho pokládkou a konečnou úpravou terénu. Naše díky patří také do TJ Slovan Černý Dub za samotný koberec.

Text,foto: J. Lejsek

Související obrázky: