Homolský dvojboj

Homole – Dne 4.9.2021 byl náš sbor z Nových Homol pozván k sousedům na první ročník Homolského dvojboje. Zúčastnili jsme se s jedním družstvem mužů. Ženy se bohužel nedaly  dohromady.  Soutěž se konala v netradičním požárním útoku a fyzicky namáhavé štafetě. Zúčastnilo se dohromady 5 týmů, Homole muži, Nové Homole muži, Planá muži, Planá ženy a Nové Homole Dorost. PÚ byl docela namáhavý v tom, že se běželo do kopce a ještě každý proudař musel vyběhnout na místní komunikaci, kde běžel  každý ke svému terči. Naši hasiči Milda, Filda ,Denis ,Pavel ,Kuba, Jany a Pepa Lejsků zapůjčený z Homol bojovali statečně bylo to náročné  dali to na krásné 4.místo s časem 1,53. Poté každý z týmu musel zdolat náročnou štafetu. Přeskok, podlez, přenášení lahví a nakonec s namoženýma nohama přeskákat pneumatiky. Kluci se nevzdali, ale každý štafetu chlapsky zdolal. Musíme říct, že v Homolích bylo krásné náročné odpoledne. Děkujeme pořadatelům za jejich pozvání a budeme se těšit zase za rok.

 Text. Petra Jakešová, foto: L.Rynešová,P. Jakešová

Související obrázky: