Soutěž v PÚ o pohár starosty Plané

Planá – 25.9.2021 bylo naše SDH Nové Homole pozváno na soutěž v PÚ do Plané u Českých Budějovic. Zúčastnili jsme se se třemi družstvy. Muži, ženy a dorostenky. Jako třetí v tabulce šli na start naši muži, kteří měli ještě 5 soupeřů v jejich kategorii. Připravili si nářadí a byli připraveni ke startu zabojovat o nějaký ten pohár. A zadařilo se, v sestavě Milda, Pavel, Denis, Kuba, Kostra, Jany a Šimi, kdy dokončili PÚ v čase 27,07, se vyhoupli na 1.místo, které již nikdo nepřekonal. Následovaly ženy, které ve své kategorii měly ještě 3 soupeře. Ze základny drobet nervozní, jako první vybíhaly ženy z Nových Homol v sestavě Milča, Simča, Alča, Lenča, Vanda, Janča a Petra, kdy po dokončení PÚ s časem 24,63 dosáhly též na 1.místo .Jako poslední čekal PÚ naše dorostenky, které se zařadily také do kategorie žen v sestavě Vanda, Lenča, Terka, Verča, Terka, Kačka, Marťa a po dokončení PÚ s časem 25,21 dosáhly na krásné 2.místo. Musíme uznat, že tento den se vydařil, 2 první místa ,1 druhé místo. Na nástupu byla radost veliká, všechna družstva z SDH Nové Homole si odvezla medaile a poháry. A protože muži a ženy byli na prvním místě, tak si také domů odvezli putovní pohár starosty obce, který si opravdu zasloužili. Děkujeme za pozvání SDH Plané, fanouškům a závodníkům z našeho SDH.  

Napsala Petra Jakešová

Foto: L. Rynešová, J. Koblic, J. Lejsek ,P. Jakešová

            

PÚ muži Planá 2021

PÚ ženy Planá 2021