Hasičská soutěž v Plané O pohár starosty obce

Planá – V sobotu 25.9.2021 bylo naše SDH Nové Homole pozváno do Plané u Českých Budějovic na hasičskou soutěž v PÚ. Jak již bylo zmíněno, zúčastnily se ženy ,muži, dorostenky, ale také mladší hasiči z našeho SDH. Vyrazili jsme se dvěma družstvy, mladší 1 a mladší 2. Tito mladší hasiči tento den již měli náročné dopoledne, kdy se zúčastnili  podzimní Obvodové soutěže hry Plamen v Nových Homolích, byli natěšeni  na další soutěž. Mladší žáci 1 pod vedením Pepi K. vybíhali  ze startovní čáry jako druzí a časem 23,82 obsadili prozatím krásné první místo. Mladší žáci 2 pod vedením Petry vybíhali jako čtvrtí a časem 23,02 předskočili dosud vedoucí družstvo 1 a obsadili prozatím prvé místo. Družstvo mladších 1 musíme moc pochválit. Běželi požární útoky bez jakéhokoliv tréninků a ještě posty, které zatím nikdy neběželi. V tabulce bylo 7 týmů a naše družstva si odvezla první a druhé místo. Tímto jim chceme moc poděkovat a pogratulovat za krásné výkony a výsledky.

Děkujeme SDH Plané za pozvání a všem hasičským příznivcům za podporu.

Napsala Petra Jakešová

Foto: L. Rynešová, J. Koblic, P. Jakešová

Související obrázky: