Velká Cena Žabovřesky muži, ženy

Žabovřesky 5.7 2022-Na hasičskou soutěž v Pú do Žabovřesk jsme vyjeli s dvěma družstvy, muži a ženy. Po zahajovacím nástupu, šli na řadu nejdřív muži, protože se běhalo jen na jednu základnu naše družstvo mužů z Nových Homol mělo dost času na přípravu, protože šli na start jako poslední v tabulce 12tý z 12 družstev. Po krásném startu kluci vyběhli, zadek jim sednul bezvadně, ale bohužel měli menší zádrhel na béčkách, a tím pádem nedotáhly hadice, až na čáru k terčům, bohužel nenastříkali do minuty, tak rozhodčí musel ukončit Pú s neplatným pokusem, tudíž naši muži skončili jako poslední v tabulce. Nevadí příště se povede. Děkujeme klukům.

Po úpravě a zkrácení trati začaly běhat ženy. Žen bylo v tabulce celkem 8 týmů. A ženy z Nových Homol šly na základnu jako čtvrtý. Po výstřelu, výběhu a roztáhnutí jsme získaly čas v Pú byl 30,42 a zatím stačil na krásné druhé místo. Bohužel nás dva týmy žen ještě předběhly a my jsme přeskočily na 4. místo. Celkově tedy se tedy ženy z Nových Homol umístily na krásném 4.bramborovém místě. Pro nás je to krásné umístění, protože v této sestavě jsme běžely prví soutěž. Všem závodníkům a závodnicím moc gratulujeme a těšíme se na další soutěž.

 

Text Petra Jakešová

Foto Josef Koblic Petra Jakešová Rostislav Guňka

Související obrázky: