Lišovská stovka

Lišov – Hned po sobotním Lišovském dvojboji se v neděli 17.7.2022 pár nenasytných hasičů vydalo na další soutěž a pro změnu opět do Lišova na stovky. 🙂Počasí vyšlo na jedničku, takže se tartan skoro lepil na tretry a parádní předpovědi odpovídala i nabitá startovní listina.

Jako první se na startu představila děvčata, kde náš sbor reprezentovala Lenča Pašková a dvě Terky, Lejsková a Šimečková. Všechny holky zvládly nástrahy dráhy, i když tentokráte s problémy. Holt toho bylo na jeden víkend moc a únava se ukázala právě tady. Občas se hodí mít nějakou výmluvu připravenou v rukávu. 🙂

Po přestavění trati se na start postupně stavěli i kluci, kde z naší party první vyrazil Martin Velek a za ním postupně David Jansa, Tonda Hanzal, Kuba Guňka, Miloš Henzl, Pája Peterka, Jirka Janoušek a moje velká maličkost. A všichni jsme se zdárně dostali do cíle v obou pokusech (tedy skoro všichni). 🙂

Nejlépe z našich se ve své kategorii umístil Martin, který bral konečné 5. místo. Za zmínku určitě stojí i vylepšení osobáků u Kuby, Miloše, Tondy a u jedné i druhé Terky. Jde to po kouskách, ale je to pořád rychlejší a rychlejší. 🙂

Text:J.Lejsek,foto:J.Lejsek,K.Síkorová

Související obrázky: