Borovanská stovka 2022

Borovany – V neděli 18.9.2022 se uskutečnilo v Borovanech poslední kolo letošních Jihočeských stovek. A protože se naše parta pravidelně účastní stovek po celý rok, nemohli jsme chybět ani v Borovanech. Počasí nám vyloženě přálo. Zima, déšť, vítr, prostě klasika posledních soutěží. 🙂

Začínalo se jako vždy kategoriemi dorostenek a žen, kde nás reprezentovala Klárka Jansová, Áďa Fesslová a Lenča Pašková. Áďa brala v mladších dorostenkách 17. místo, těsně před Klárkou, která skončila na 18. místě. Ve středních dorostenkách se tentokráte Lenče moc nedařilo a skončila na 6. místě. Ovšem v celkovém hodnocení celého poháru urvala perfektní 3.místo.

Mezi dorostenci se představil Martin Velek, Tonda Hanzal, Kuba Guňka a Miloš Henzl. V mladších dorostencích brak Martin parádní 4.místo a ve středních pak Tonda 13.místo a Kuba 11.místo. Miloš mezi staršími dorostenci nakonec urval konečné 13. místo. Poslední kategorií s naším zastoupením pak byla mužská. Tady skončil nejlépe Jirka Janoušek na 15. místě, následován Pájou Peterků na 18. místě a Pepou Lejskem na 19. místě. V celoročním hodnocení poháru se nakonec z kluků umístil Martin Velek v kategorii mladších dorostenců na skvělém 4. místě.

Gratuluji všem k předvedeným výkonům a dosaženým výsledkům. A díky za reprezentaci sboru v celém letošním ročníku. 🙂