Dohasná mladých hasičů z Nových Homol

12.11.2022 proběhla v Černém Dubu v sále dohasná mladých hasičů.

Každý rok připravujeme pro naše hasičské děti dohasnou jako odměnu za celoroční výkony u hasičů. Jako vedoucí dětí jsme se sešli ve 12:00 hod. u hospůdky Na kopečku a začali připravovat sál pro děti. Nafoukli jsme balonky, připravili jsme si pro ně různé hry, připravili svítivé náramky, konfety, bublifuky. Milda s Milanem připravili aparaturu na diskotéku, Petra přinesla televizi, podle které pak děti přes Youtube tančily. Mladí hasiči se začali scházet ve 14:00 hod. a jako každý rok nám s sebou přinesli nějaké to občerstvení. Cca ve 14:30 hod. jsme pískli nástup, pochválili jejich výkony a řekli informace k celému odpoledni. Poté měli volnou zábavu ve stylu diskotéky. Milda jim pouštěl písničky na přání, tančili, zpívali, vyblbli se s balonky, s bublifuky, měli soutěž jako je třeba židlovaná, nohy ruce, atd. Dohasnou jsme ukončili cca v 19:00 hod. a rodiče si přijeli pro unavené děti. Poté jsme šli uklízet sál a dát do původního stavu.

Děkuji všem vedoucím, kteří se aktivně podíleli na celkové přípravě dohasné a úklidu, Mildovi Fesslů za pěkné disko a Danče za půjčení sálu a hlavně všem rodičům, kteří nám připravili občerstvení na celý den.

Text- Petra Jakešová

Foto- Petra Jakešová, Josef Koblic, Renata Weberová

 

Související obrázky: