Den Země

Nové Homole – V sobotu 22. 4. 2023 jsme se u příležitosti projektu „ Den Země“ zúčastnili s mladými hasiči úklidu naší obce. Sešli jsme se u hasičárny, kde jsme vyfasovali pytle na odpad a rukavice dodané obcí. Rozdělili jsme se do několika skupin a pustili se do úklidu obce. Vyšlo nám pěkné počasí, takže to byla i krásná procházka. Děti i dospělí pracovali s velkým nasazením a hlavně děti nám svou pečlivostí udělaly velkou radost. Za svou šikovnost dostaly děti malou odměnu.

Děkujeme všem dobrovolníkům ve všech částech obce, kteří se této akce zúčastnili a poděkování patří také Karlovi Tomanovi, který se postaral o svoz sebraného odpadu k hasičárně, odkud ho zaměstnanci obecního úřadu odvezli do sběrného dvora.

Doufáme, že naše obec zůstane dlouho čistá.

Text,foto:Renata Weberová

 

 

Související obrázky: