Obvodová soutěž Mokré 2022.

Mokré – V sobotu 21.5.2022 se v Mokrém konala obvodová soutěž v požárním sportu mužů a žen. Zúčastnilo se v jednotlivých kategoriích celkem 18 družstev. V kategorii muži bez omezení 3 družstva, muži nad 35 let 9 družstev, ženy bez omezení 1 družstvo, ženy nad 30 let 5 družstev.

Náš sbor postavil celkem 3 družstva a to: muži bez omezení, muži nad 35 let a ženy bez omezení.

Muži bez omezení obsadili 2. místo, muži nad 35 let 3. místo a ženy bez omezení 1. místo.

Naše ženy bez omezení postupují na okresní soutěž, která se bude konat  4.6.2022 na stadiónu policie v Českých Budějovicích. Zde to budou mít děvčata trochu těžší. Nepoběží se pouze požární útok, ale i 100m jednotlivců a štafeta 4 × 100m. Vítězem je ten, kdo má ze všech disciplín nejmenší počet bodů (body se počítají podle dosaženého pořadí) a ten postupuje do krajské soutěže.

Nejlepšího času z našich družstev dosáhlo družstvo mužů nad 35 let a to 30,01s.

Hasiči z Mokrého měli soutěž celkově velice dobře připravenou. Soutěžících družstev bylo také hodně, počasí přálo a panovala velice příjemná soutěžní atmosféra.

Text: J. Červák, foto: P. Jakešová

Související obrázky: